Дата: 27.05.2024 15:04

З 19 по 25 травня 2024 року у мальовничому селі Колодіївка, Хмельницька область, відбувся Ретрит "NEVER GIVE UP", організований Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine у партнерстві з громадською організацією YouthUp та за підтримки Німецького банку розвитку KfW та Посольства Німеччини в Києві.

Протягом тижня учасники ретриту мали змогу:

• Сприяти командотворенню та нетворкінгу: Ретрит надав чудову можливість для учасників познайомитися з однодумцями з різних куточків України, обмінятися досвідом та налагодити нові зв'язки.
  • Отримати новий досвід: Завдяки різноманітним тренінгам, майстер-класам та інтерактивним вправам учасники ретриту здобули нові знання та навички, які допоможуть їм у роботі та особистому житті.
  • Навчитися саморозвитку: Ретрит створив сприятливі умови для саморефлексії, постановки цілей та пошуку шляхів їх досягнення.