ПОСЛУГИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Дата: 21.05.2024 13:10

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Недобоївської територіальної громади нагадує про широкий спектр послуг, які він надає.

Зокрема, у ЦНАП ви можете:

• Державна реєстрація права власності на нерухоме майно
  • Державна реєстрація інших (відмінних від права власності) речових прав на нерухоме майно
  • Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно
  • Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно
  • Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно
  • Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна
  • Скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
  • Скасування рішення державного реєстратора
  • Державна реєстрація юридичної особи (крім громадського формування)
  • Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)
  • Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)
  • Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
  • Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)
  • Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)
  • Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора (крім громадського формування)
  • Державна реєстрація припинення юридичної особи (крім громадського формування) в результаті її ліквідації
  • Державна реєстрація припинення юридичної особи (крім громадського формування) в результаті її реорганізації
  • Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування)
  • Державна реєстрація фізичної особи – підприємця
  • Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця
  • Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (крім громадського формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (у тому числі громадського формування)
  • Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
  • Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу- підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
  • Виправлення помилок у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
  • Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб —підприємців та громадських формувань (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставляння апостиля, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, копії документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи — підприємця)

Це лише деякі з послуг, які надає ЦНАП Недобоївської територіальної громади. Більш детальну інформацію про послуги ви можете отримати за посиланням.   або за адресою: с. Недобоївці, вул. Головна, 28-А

Телефон: +380632203900
Графік роботи:

❗️Понеділок - середа: 08:30 - 16:00
❗️Четверг: 08:30 - 20:00
❗️П'ятниця: 08:00 – 16:00

Звертайтесь до ЦНАП Недобоївської територіальної громади та отримуйте якісні адміністративні послуги зручно та швидко!