П'ятий конкурс кращих громадських ініціатив #конкурс_ініціатив_5

Дата: 20.05.2024 12:40

30 тисяч гривень на ідею 💪
Наші друзі запускають п'ятий конкурс кращих громадських ініціатив #конкурс_ініціатив_5 🎉

Український Народний Дім у Чернівцях спільно з шістьма іншими громадськими організаціями (Клуб української молоді, Комітет виборців, Лабораторія культури, Буковинський центр виборчих технологій, ГО “Гільфе” та Центр розвитку громад Ідея. Дія. Результат, які об'єднані у соціальне партнерство) оголошує конкурс з підтримки локальних ініціатив мешканців Чернівецької області.

У межах проєкту передбачається підтримка громадських ініціатив щодо оригінальних та соціально-значущих міні-проектів, які сприяють:
✅ розвитку культури та мистецтва під час війни;
✅ згуртуванню мешканців громади;
✅ розвитку ініціатив, які сприяють вирішенню соціальних проблем в громаді (ВПО, діти—переселенці, соціально-незахищені верстви населення);
✅розвитку соціального підприємництва, особливо із залученням переселенців та членів територіальних громад.

Цьогоріч конкурс відбуватиметься у декілька етапів:
⚡ЕТАП 1 - до 14 червня приймаємо заявки проєктів на електронну пошту 𝗽𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿𝘀𝘁𝘃𝗼.𝘂𝗻𝗱@𝗴𝗺𝗮𝗶𝗹.𝗰𝗼𝗺 з приміткою «На конкурс громадських ініціатив».
Форма концептуальної заявки ось тут 👇 http://surl.li/tuati Скопіюйте, будь ласка, й заповність окремим файлом.

⚡ЕТАП 2 – 14-20 червня 2023 року конкурсна комісія відбере найкращі проєктні заявки;

⚡ЕТАП 3 - до 12:00 год 21 червня оголосимо переможців конкурсу.

Подані до Товариства матеріали, незалежно від результатів розгляду, заявникам не повертаються.
Рішення конкурсної комісії щодо проекту остаточне і перегляду не підлягає. Рішення не рецензується.
Діяльність описана в концептуальній ноті може бути частиною великого проєкту та мати співфінансування з інших джерел.
УВАГА!

🗓️Проект повинен тривати до чотирьох місяців та завершитись до 15 вересня 2024 року.
⠀⠀
⚠️Товариство НЕ надає заявникам кошти, а оплачує придбання певних товарів чи надання послуг.
В рамках діяльності можуть бути оплачені (не обмежується цим переліком):
- Транспортні послуги;
- Послуги з оренди приміщень та обладнання;
- Створення сайту та його підтримка тощо
- Проведення заходів, кампаній
⚠️Програма не передбачає оплату:
- Заробітних плат та гонорарів;
- Податків та кредитів;
- Придбання обладнання;
- Банківських послуг;
- Адміністративних витрат;
- Оплати зв'язку телефонного та Інтернет

👍 У конкурсі можуть брати участь:
— зареєстровані громадські, благодійні, некомерційні організації;
— oкремі особи та неформальні ініціативні групи.

👎У конкурсі не можуть брати участь:
— політичні партії і рухи, органи муніципальної, представницької і виконавчої влади, релігійні організації, комерційні структури, громадські організації політичного спрямування.
— ГО та громадські ініціативи, які були переможцями конкурсу останні два роки.

✏за консультаціями з приводу заповнення заявок звертайтесь електронною поштою: partnerstvo.und@gmail.com
✔Про результати конкурсу учасників повідомлять електронною поштою 21 червня.
✔Конкурс оголошено в рамках впровадження проєкту: “Розвиток організаційних здібностей НГО через формування соціального партнерства в рамках Український Народний Дім у Чернівцях за фінансової підтримки IM Swedish Development Partner