Пам'ять про подвиг вічно житиме: історія ветерана Майданського Федора Григоровича

Дата: 10.05.2024 13:57

Їхні імена золотими літерами вписані в історію нашої держави. Їхня відвага, мужність і незламність духу слугуватимуть прикладом для багатьох поколінь українців. Ми з глибокою повагою та шаною схиляємо голову перед тими, хто пройшов крізь пекло війни, а потім відродив рідну землю з попелища.

Одним із таких героїв є Федір Григорович Майданський, житель села Недобоївці, учасник Другої світової війни. Він - єдиний живий ветеран у громаді, який брав безпосередню участь у бойових діях 1939-1945 років. Його розповіді просякнуті сумом, але водночас у них відчувається гордість за те, що він здолав ворога та здобув перемогу.

Ми щиро дякуємо Федору Григоровичу та всім ветеранам за їхню відвагу, мужність і самовідданість. Їхній приклад надихає нас на нові звершення та дає віру в краще майбутнє України