Дизайн біля атракції "Млин" с. Недобоївці

Дата: 30.04.2024 16:38

Проєкт відкритого громадського простору біля млина в Недобоївській територіальній громаді вже став реальністю завдяки спільним зусиллям місцевих мешканців, місцевої влади та експертів з місцевого економічного розвитку Програми USAID DOBRE. Раніше ця локація функціонувала як стихійний ринок, що призвело до ризиків для торговців та автомобілістів.

Проект передбачав облаштування території, забезпечення водо- та електропостачанням, створення заїзду для автомобілів, торгової зони з ятками та кав’ярні, а також стилізованих дитячих майданчиків. Громада брала активну участь у формуванні концепції простору, висловлюючи свої погляди та бажання.

Хоча будівництво громадського простору наразі не планується через відсутність коштів у місцевому бюджеті, громада активно шукає партнерів для його реалізації. Проект має економічну спрямованість, сприяючи розвитку місцевих підприємств та забезпечуючи комфортні умови для торгівлі.

Візуалізація дизайн проєкту (відео)
Візуалізація дизайн проєкту (презентація)