Проєкт: Покращення якості ремонту та обслуговування доріг для жителів Недобоївської громади

Дата: 30.04.2024 16:31

У рамках програми DOBRE було успішно реалізовано проєкт "Покращення якості ремонту та обслуговування доріг для жителів Недобоївської громади". Цей проєкт мав за мету створення безпечних та комфортних умов на дорогах, підвищення рівня мобільності громади та загальне покращення інфраструктури населених пунктів.

Одним із ключових аспектів реалізації проєкту було використання екскаватора для відновлення ділянок доріг, які знаходилися у критичному стані. Крім того, заплановано прокласти близько 17 кілометрів стічних каналів біля придорожніх смуг, що дозволило суттєво зекономити на подальшому обслуговуванні доріг.

Закупівля необхідної техніки була здійснена в рамках компоненту "Public service improvement project" за кошти програми DOBRE.