За серед 20 заявок з Чернівецької області, відібрано нашу та колег з Глибоцької громади, для участі в заході RE-SAFE, який відбудеться у Львові.

Дата: 17.04.2024 14:23

RE-SAFE - це ідеятон з безпеки та відновлення для громад. Мета програми допомогти мешканцям громад реалізувати соціально значущі та інноваційні ідеї для підвищення рівня громадської безпеки та відновлення в їхніх місцевостях.

Команда має можливість виграти $15 000 на втілення своєї проєктної ідеї. Концепція ідеятону передбачає спільне навчання, обмін досвідом та мережування. Протягом двох днів ми зможемо доопрацювати наші проєктні ідеї разом із досвідченими експертами, представити їх на пітчингу та отримати зворотний зв’язок щодо можливості підтримки наших проєктів безпосередньо під час заходу.