Буковинці направили до регіональної податкової служби 1176 письмових звернень

Дата: 16.04.2024 13:50

У першому кварталі 2024 року до  Головного управління ДПС у Чернівецькій області надійшло 1176 письмових звернень громадян. Про це інформують у податковому відомстві Буковини.

За змістом питань, порушених у зверненнях, більшість з них стосувалися місцевих податків (земля, нерухомість, транспорт), реєстрації та обліку платників податків, контрольно-перевірочної роботи, інформування про ухилення від сплати податків, адміністрування та сплати ЄСВ.

Усі питання було розглянуто вчасно. Про результати розгляду повідомлено заявників та надано відповіді на питання, порушені у зверненнях.

Податківці акцентують, у разі потреби,  платники податків мають можливість надіслати лист (запит, звернення тощо) до відповідного органу ДПС у форматі pdf (обмеження 2 МБ) за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини «Електронного кабінету».

Форма подання письмового звернення громадянами до ДПС, що надсилається з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку  розміщена на офіційному порталі «Територіальні органи ДПС у Чернівецькій області» за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/kontakti-/.

Контакти для надсилання громадянами письмових звернень у вигляді сканкопій або фотокопій через засоби електронного зв’язку: електронна адреса - cv.official@tax.gov.ua або cv.zvernennya@tax.gov.ua.