ТРЕНІНГ «NYC ENTERTAINMENT»

Дата: 16.04.2024 03:13

14 квітня в Недобоївській сільській раді за участю членів МР 🏛️, молоді громади відбувся тренінг «NYC Entertainment» 🎉.

Молодіжна рада – це можливість активізувати молодь, та і себе разом з ними. Адже молодь – найбільш енергійна та продуктивна частина суспільства. І молодіжна політика створена для того, щоб у найменшому селі і у найбільшому місті молода людина мала можливість вчитися, відпочивати і рости відповідно до своїх потреб та запитів.

Можливість висловити свою думку та погляди, відстоювати свою точку зору, захищати себе та бути почутим дає молодій людині впевненість та самоповагу. Молодь, що мешкає в громаді, ведуть малоактивний спосіб життя, оскільки відсутні простори для зустрічі молоді, простори, де вони б мали змогу провадити системну молодіжну політику.

Проте молодь готова брати відповідальність за долю своєї громади та має бажання брати активну участь у спільній роботі на благо громади.

👥 Пріоритетними завданнями Молодіжної ради будуть реалізація молодіжної політики, соціально-культурного розвитку громади, забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, проведенням інформаційно-навчальної роботи серед молоді та консолідації молодіжного руху у громаді. 🌱