FIT for Ukraine Буковина: Переробка фруктів та овочів

Дата: 16.04.2024 03:10

🌱🚜 У Чернівцях відбувся захоплюючий Форум Fit For Ukraine Буковина, який став платформою для спільної роботи над переробкою фруктів та овочів. Організована Чернівецькою Обласною Адміністрацією (ОВА) спільно з урядовим офісом залучення підтримки інвестицій UkraineInvest та Проєктом USAID "Інвестиції для стійкості бізнесу", подія зібрала понад 200 учасників.

🌍 У заході прийняли участь не лише місцеві підприємці та фермери, а й представники фермерських господарств, переробних підприємств та компаній, що продають агропродукцію на національному та міжнародному рітейлі.

💼 Серед учасників були представники місцевого бізнесу: фермерське господарство "ПРІМА", засновником якого є Вячеслав Тодосійчук, та ФОП Коцур, що представили свою продукцію сушки.

🗣️ Під час форуму гості не лише обговорювали перспективи галузі, а й брали участь у панельних дискусіях про розвиток родючості та переробку продукції. Захід став не лише можливістю для обміну ідеями, а й важливим кроком до спільного зростання та розвитку аграрного сектору.