Майже 1,5 мільярди гривень єдиного внеску спрямував буковинський бізнес на соціальні потреби

Дата: 12.04.2024 13:39

За підсумками першого кварталу 2024 року платники податків спрямували на соціальні потреби 1 мільярд 496,3 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Сума перерахованого єдиного внеску в області на 168,6 мільйонів гривень перевищує надходження за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє в.о. начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Теодозія Чернецька.

За її словами структура надходжень внеску наступна: єдиний внесок нарахований  роботодавцями від фонду оплати праці за найманих працівників складає майже 948,2 млн грн., єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців – 436,7 млн грн. від фізичних осіб - підприємців – 88,5 млн грн.

Теодозія Юріївна звертає увагу представників бізнес – спільноти, що позаяк розмір мінімальної зарплати з 1 квітня 2024 року становить 8000 гривень, то відповідно з цієї дати розміри єдиного внеску зростають: мінімальний ЄСВ - 1760 грн за місяць (22 % мінімальної зарплати 8 000 грн); максимальний ЄСВ - 26400 грн за місяць (22 % від 15 мінімальних зарплат).