Відзначення волонтерів

Дата: 12.04.2024 10:40

Згідно розпорядження Чернівецької обласної ради «Про відзначення волонтерів»

Міллера Віктора Антоновича та

Шляхту Володимира Миколайовича

за вагомий внесок у здійснення волонтерських ініціатив, організацію та надання всебічної допомоги ЗСУ, підтримання бойового духу захисників державного суверенітету та територіальноі цілісності Украіни нагороджено Почесною грамотою Чернівецької обласної ради за підписом голови Олексія Бойко.

Допомога військовим, бійцям тероборони, переселенцям, людям і цілим містам, які потерпають від рук рашистів. Усім цим щодня займаються наші волонтери.

Вони з перших днів війни доставляють на передову сотні тонн гуманітарної допомоги, забезпечують захисників військовою амуніцією, привозять у прифронтові міста і села продукти харчування тощо.

« Вам велика подяка від імені кожної людини, якій Ви допомогли, кожного воїна захисника, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально рятуєте людські життя,»-подякував сільський голова Юрій Юзва і передав Почесні Грамоти.