Засідання 43 сесії Недобоївської сільської ради VIII скликання.

Дата: 12.04.2024 10:36

10 квітня 2024 року відбулося чергове засідання 43 сесії Недобоївської сільської ради VIII скликання.

У роботі сесії, на розгляд якої винесено ряд питань, що стосуються життєдіяльності громади, взяли участь депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, керівники відділів, установ сільської ради, старости.

На розгляд сесії винесено близько 20 питань порядку денного , а саме:

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Недобоївської сільської ради та використання резервного фонду непередбачених видатків за січень-березень 2024 року.

Про внесення змін до Програми підтримки членів сімей загиблих

військовослужбовців, поранених, зниклих безвісти, які брали участь у захисті України від збройної агресії на 2024-2026 рік.

Про внесення змін до бюджету Недобоївської сільської

територіальної громади на 2024 рік.

Про передачу міжбюджетних трансфертів військовим частинам по запитах.

Про затвердження Програми профілактики повторної злочинності на території Недобоївської сільської ради Дністровського району Чернівецької області на 2024-2025 роки.

Про звіт директора КУ «Недобоївської сільської публічної бібліотеки» та бібліотек філій.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (без кадастрового номера).

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (з кадастровим номером).

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та виділення в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність в адміністративних межах Недобоївської сільської ради.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із зміною конфігурації без зміни площі в адміністративних межах Недобоївської сільської ради.

Інші питання.

Прийняті рішення та результати поіменного голосування засідання 43 сесії сільської ради VIII скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».