Буковина: до місцевих бюджетів у першому кварталі 2024 року надійшло понад 257,6 млн грн єдиного податку

Дата: 08.04.2024 12:00

В.о. начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області повідомляє, у першому кварталі цього року представники малого та середнього бізнесу Буковини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих скарбниць понад 257,6 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 72,2 млн гривень.

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. За три місяці вони сплатили 213,1 млн грн єдиного податку. Юридичні особи третьої та четвертої груп перерахували за цей період 32,5 млн грн єдиного податку.

За словами Теодозії Чернецької, єдиний податок – платіж, який спрямовується в повному обсязі до місцевих скарбниць. Зі свого боку територіальні громади можуть його використовувати для розвитку своєї інфраструктури.

Відтак, щиро дякуємо сумлінним суб’єктам господарювання – спрощенцям, які продовжують здійснювати діяльність, сплачувати податкові платежі та підтримувати місцеві громади – наголошує посадовиця.