Недобоївська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по зміні цільового призначення земель

Дата: 04.04.2024 09:05

Недобоївська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та Звіту про "Детальний план території власної земельної ділянки по зміні цільового призначення із земель "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" на землі комерційного призначення "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі" по вулиці Головна 63А в с. Недобоївці

Розробник проекту детального плану - ПП "Земля Поділля"

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – Недобоївська сільська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по зміні цільового призначення земель розпочато з дня їх оприлюднення – 4 квітня 2024 р. та на сайті https://nedoboivska-gromada.gov.ua/news/1712163091/ і триватиме до 6 травня 2024 року (включно). Обговорення проводяться онлайн.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по зміні цільового призначення земель.

Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по зміні цільового призначення земель, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ 07 травня 2024 року о 10.00 год. у приміщенні Недобоївської сільської ради: с. Недобоївці вул. Головна 28 А, відбудуться громадські слухання.

З більш детальною інформацією можете ознайомитись за посиланнями нижче:

Титульна сторінка детального плану території

Детальний план території

Карта 1

Карта 2

Карта 3

Карта 4

Кваліфікаційний сертифікат

Витяг з рішення сесії

Витяг з державного реєстру

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)