Орден "За Мужність" ІІІ ступеня, посмертно, отримав Максим Колісник

Дата: 01.04.2024 09:43

Солдат Максим Колісник загинув на початку березня 2023 року біля села Білогорівка на Донеччині. Виконуючи службові обов’язки, захисник врятував побратима, а сам отримав смертельні поранення внаслідок ворожого артилерійського обстрілу. Воїну був 21 рік.

Максим народився в селі Владична Чернівецької області. Навчався у Широковецькому ліцеї. Потім закінчив Ставчанський професійний ліцей, здобув фах шофера-тракториста. Захоплювався футболом і волейболом. Під час повномасштабного вторгнення, влітку 2022 року, хлопець був призваний до лав Збройних сил України. Служив у 8-му окремому гірсько-штурмовому батальйоні 10-ї ОГШБр. Обіймав посаду заступника командира бойової машини, навідника-оператора гірсько-штурмового відділення. Під час проходження служби у лавах ЗСУ він отримував багато поранень, бачив все те пекло на власні очі і все ж продовжував воювати далі. Його не зупиняли жодні відмовки. Він знову і знову повертався на війну.

Посмертно бійця нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня.