Протокол №6

Дата: 13.02.2024 10:25

Протокол №6

Засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Недобоївської сільської ради

с. Недобоївці, вул. Головна 28А

8 лютого 2024 року
Початок засідання: 15:20
Закінчення засідання: 16:10

Присутні та запрошені: 14 осіб

• Микола Паур - голова Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

• Сніжана Тодосійчук - заступник голови Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

• Віта Татьянко - секретар Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

• Вікторія Кравець, Ольга Тройно, Надточій Наталія, Опанасенко Олена, Грейнер Інна, Олена Сотніченко - внутрішньо переміщені особи

• Ростислав Грубляк, Галина Боднарюк  - старости сіл.

• Малько Неля - керівниця проекту “Формування сталої мережі рад ВПО шляхом їх підтримки, координації діяльності та розбудови мережі лідерів в Чернівецькій області”

• Аліна Лебедева - фахівчиня із мобілізації громад Програми ООН із відновлення та розбудови миру

• Станіслав Тришмак - поліцейський офіцер громади.

Відсутні: 7 осіб

Порядок денний:

1. Обговорення грантового конкурсу для ОГС на посилення соціальної згуртованості та активізації молоді у цільових громадах

2. Обговорення грантового конкурсу для ОГС на зміцнення громадської безпеки та посилення взаємодії поліції та громади на засадах партнерства у цільових громадах

Обговорення питань:

Слухали:

Сніжана Тодосійчук відкрила засідання і ознайомила присутніх з порядком денним.

Малько Нелю та Аліну Лебедеву, які розповіли про можливості грантового конкурсу для ОГС на посилення соціальної згуртованості та активізації молоді у цільових громадах, про правила та обмеження подання заявки.

Виступали:

Грейнер Інну, яка запропонувала як ідею для проекту створення сучасного та безпечного інклюзивного дитячого майданчика в селі Ставчани Чернівецької області, який буде доступний для місцевих дітей та дітей ВПО.

Голосували:

«за» – 11;

«проти» – 0;

«утримались» – 0;

«не голосували» - 0.

Вирішили:

Учасники засідання вирішили що цю ідею створення дитячого майданчика в селі Ставчани потрібно подати на грантовий конкурс.

1. Обговорення грантового конкурсу для ОГС на зміцнення громадської безпеки та посилення взаємодії поліції та громади на засадах партнерства у цільових громадах

Слухали:

Малько Нелю та Аліну Лебедеву, які розповіли про можливості грантового конкурсу для ОГС на зміцнення громадської безпеки та посилення взаємодії поліції та громади на засадах партнерства у цільових громадах про правила та обмеження подання заявки.

Виступали:

Станіслав Тришмак який розповів про аварійність на дорогах громади, та висунув ідею по встановленню манекенів дітей на пішохідних переходах біля навчальних закладів які знаходяться поруч з головною дорогою.

Віта Татьянко, яка запропонувала підтримати ідею для грантової заявки  по встановленню манекенів на пішохідних переходах, та додати до ідеї ще освітлення переходів біля закладів освіти, щоб було безпечно переходити в темну пору доби.

Голосували:

«за» – 11;

«проти» – 0;

«утримались» – 0;

«не голосували» - 0.

Вирішили:

Учасники засідання вирішили що цю Ідею потрібно подати на грантовий конкурс.

Секретар:                                       _________________                 Татьянко В. С.

Голова:                                           _________________                 Паур М. В.