Дата: 26.02.2024 10:58

Указом Президента України Володимира Зеленського 20 жінок Дністровського району удостоєні почесного звання України- «Мати-героїня», зокрема троє матерів Недобоївської територіальноі громади:

АНДРОНІК Тетяна Володимирівна, мати п’яти дітей, с. Владична

ІВАСЮК Діана Володимирівна, мати восьми дітей, с. Ширівці

СТРАТЕЙЧУК Альона Миколаівна , мати семи дітей, с. Ставчани

Матерям, удостоєним почесного звання, будуть вручені нагрудний знак, посвідчення до почесного звання встановленого зразка та виплачено одноразову винагороду у 10-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Почесне звання України «Мати-героїня» – висока державна нагорода, яка присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку. Також враховується вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Бажаємо родинам радості, достатку, тепла! Нехай діти завжди тішать Вас увагою, добрим та щирим словом, віддаючи Вам батькам ту любов, з якою Ви їх зростили та виховали!