Недобоївська молодіжна рада: активна, ініціативна, згуртована

Дата: 16.02.2024 23:16

Недобоївська молодіжна рада – це об'єднання активних, ініціативних та небайдужих молодих людей віком від 14 до 35 років, які прагнуть зробити життя у своїй громаді кращим. Рада була створена у березні 2023 року і з того часу веде активну діяльність у різних напрямках.

Підтримка ЗСУ та екологічні ініціативи:

• Рада організувала майстер-клас з писанкарства, де зібрані кошти були передані на допомогу українським захисникам.
  • Молоді люди взяли участь у тренінгу з екології та правильного поводження з відходами під час війни.

Розвиток громади та співпраця:

• Члени ради виступили радниками для оцінки потреб з удосконалення послуг громади в умовах воєнного стану.
  • Завдяки активній позиції молоді, вдалося написати грантову заявку в рамках Програми USAID DOBRE на створення першого молодіжного простору в громаді.
  • Рада співпрацює з Програмою USAID DOBRE, спільно організовуючи заходи, такі як "Вишиваємо перемогу збираємо на допомогу ЗСУ" та тренінги з дорадчих підходів у залученні громадськості до вирішення місцевих питань.

Патріотичне виховання та культурні події:

• До Дня Конституції рада організувала пізнавальний інформаційний захід.
  • Молодь з радістю бере участь у народних обрядах, таких як свято Івана Купала.
  • Члени ради постійно відвідують засідання виконавчого комітету та сесії Недобоївської сільської ради, щоб бути в курсі всіх важливих питань життя громади.

Молодіжна активність на обласному та всеукраїнському рівнях:

• Рада активно бере участь у різноманітних молодіжних заходах на обласному та всеукраїнському рівнях.
  • Молоді люди з Недобоївської громади відвідали "Діалоги перемоги", дводенний молодіжний Ідеатон "Інтеграція молоді у життя територіальних громад", конференцію Молодіжних рад Чернівецької області, Молодіжний форум "В єдності наша сила: Чернівецька область", форум молоді Буковини 4.0, "Студентське самоврядування в дії 2.0" та конференцію "Культура на часі".

Результати та плани на майбутнє:

Завдяки своїй активній діяльності, Недобоївська молодіжна рада вже здобула ряд успіхів:

• Перемога у конкурсі бізнес-ідей під час проведення "Табору підприємництва" у м. Чернівці.
  • Організація заходу Згуртування до Дня Молоді.
  • Проведення стратегічної сесії для Молодіжної ради.

Недобоївська молодіжна рада не збирається зупинятися на досягнутому.

• Планується розширення спектру заходів та проектів, спрямованих на розвиток громади, підтримку молоді та згуртування людей.
  • Рада прагне залучити до своєї діяльності ще більше молодих людей, щоб разом творити майбутнє Недобоївської громади.

Недобоївська молодіжна рада – це яскравий приклад того, як молодь може бути активною, ініціативною та згуртованою, роблячи свій вагомий внесок у розвиток громади.

Приєднуйтесь до Недобоївської молодіжної ради!

Контактна інформація: