Видача гуманітарної допомоги від ГО "Християнська місія АУРА"

Дата: 06.02.2024 09:37

5 лютого відбулася зустріч голови громади Юрія Юзви та секретаря сільської ради Сніжани Тодосійчук з членами сімей загиблих та зниклих безвісти воїнів захисників у російсько - українській війні.

На зустрічі також були присутні: старости, представники Хотинського РТЦК та СП, начальник відділу соціального захисту населення, начальник відділу служби у справах дітей та представники (волонтери) ГО «Християнська місія АУРА».

Зустріч розпочалася із вшанування пам’яті загиблих Героїв. Розглянуто ряд питань, які потребують сприянню у вирішенні зі сторони органів місцевого самоврядування.

Зустріч відбулась у форматі «питання-відповідь» з метою надання консультаційної підтримки даним категоріям сімей.

Подяка ГО «Християнська місія АУРА» за надання благодійної гуманітарної допомоги.

Сьогодні, коли в країні йде повномасштабна війна, об'єднання зусиль, здійснення добрих, корисних справ є вкрай важливим та цінним для нашого суспільства! Разом ми - сильні! Разом – до перемоги!