Тренінг з Проєктного Менеджменту

Дата: 19.12.2023 04:28

🎓 Учасники заходу отримали ключові знання про основи менеджменту проєктів, вивчили, де шукати донорів та як правильно описувати проблему.

🤝 Тренінг об'єднав теорію з практикою. Учасники активно працювали над своїми ідеями та обговорювали найактуальніші проблеми молоді, що потребують вирішення.

💬 "Знання проєктного менеджменту корисні в будь-якій сфері професійного та соціального життя. Рада поділитися досвідом та переконана, що це допоможе знайти можливості для втілення амбіційних ідей," - говорить Герман Анастасія, організатор.

🌐 Важливо, що учасники обрали актуальні теми для роботи, пов'язані з розвитком молоді. Сподіваємось, що їх ідеї матимуть великий вплив на майбутнє. 👕  Учасники отримали мерч від організаторів!

🌐🤝 Захід відбувся в рамках проєкту “Розвиток організаційних здібностей НГО через формування соціального партнерства” в Українському Народному Домі у Чернівцях за підтримки IM Swedish Development Partner.