Проєкт "Долаючи Розломи"

Дата: 19.01.2024 04:21

Щоби глибше розуміти власні емоції та навчитися ефективно управляти ними, фахівці «Карітасу Чернівецької Єпархії» провели психологічний тренінг Недобоївська сільська публічна бібліотека на тему емоційної свободи в Недобоївській ТГ, яка є учасницею проєкту «Долаючи розломи».

Розпізнавати і приймати власні почуття і настрої, вдосконалювати навички з вираження та керування своїми емоціями, знати свої сильні сторони і недоліки – цього навчалися учасники тренінгу у психологині Людмили Кондурян.

Дякуємо всій команді «Карітас Чернівці» за шість місяців плідної співпраці, за допомогу, підтримку, згуртування, де ми змогли об‘єднатися , спільною метою та вдало реалізувати проект «Долаючи розломи». 🌟

Подяка організаторам та усім, хто був залучений у проекті, хто брав активну участь. 🙏

Здавалося б, творити добро й робити добрі справи та вчинки простіше простого. Адже це не вимагає від людини жодних надприродних зусиль. Все про все необхідно лише слідувати за велінням свого серця і, роблячи щось хороше, думати про те, як приємно це буде для іншої людини. 💖

Найбільше щастя у житті кожної людини – творити добро. Не будьмо байдужими і пам’ятаймо, що кожен милосердний вчинок – щабель сходів, що ведуть до перемоги.