Обгрунтування Комплекти засобів навчання та навчального обладнання

Дата: 10.01.2024 23:56

Обгрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Комплекти засобів навчання та обладнання для оснащення навчальних кабінетів за кодом CVP ДК 021:2015 39160000-1 «Шкільні меблі» на 2021 рік складає 987900,00грн. з ПДВ, загальною кількістю 4 комплекти з доставкою до об’єктів балансової належності Замовника Недобоївської сільської ради Дністровського району Чернівецької області(за заявкою об’єктів по наявній потребі у товарі), а саме:

1)60035, Чернівецька область, Дністровський район, с. Недобоївці, вул. О.Кобилянської, 32 Недобоївський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів імені Григорія Томіна Недобоївської сільської ради Дністровського району Чернівецької області. Обсяг поставки: 1 комплект

2)60050, Чернівецька область, Дністровський район, с. Керстенці, вул. Героїв Майдану, 27 Керстенецький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Недобоївської сільської ради Дністровського району Чернівецької області) Обсяг поставки: 1 комплект

3)60043, Чернівецька область, Дністровський район, с.Долиняни, вул. Макаренка, 4 Долинянський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Недобоївської сільської ради Дністровського району Чернівецької області Обсяг поставки: 1 комплект

4)60044, Чернгівецька область, Дністровський район, с. Ставчани, вул. Головна, 1 Ставчанський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів заклад дошкільної освіти» Недобоївської сільської ради Дністровського району Чернівецької області). Обсяг поставки: 1 комплект

Обсяг: 4 комплекти, що включають в себе позиції товарів. згідно предмету закупівлі: ДК 021:2015: 39160000-1: Шкільні меблі за номером закупівлі UA-2021-05-25-012973-b ● a88e537f74bb4ad8bbaa8c7e80cf1e4d.

Закупівля проводиться для оновлення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти Недобоївської сільської ради.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовані на підставі вимог ДСТУ та технічних характеристик відповідних товарів розміщених у вільному доступі в мережі Інтернет їх виробниками та постачальниками.

Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі. Розмір бюджетного призначення визначений сесією  сільської ради на підставі попередніх розрахунків закладів загальної середньої освіти з урахуванням запланованих поточних завдань Замовника на 2021 рік. Очікувана вартість предмета закупівлі складає 987900,00 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом порівняння ринкових цін, аналізу комерційних пропозицій постачальників та інформації з веб-сайтів виробників і постачальників навчального обладнання. Також при визначені очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі в електронній системі Prozorro.