Обґрунтування Капітальний ремонт приміщення харчоблоку Недобоївського ЗЗСО I-III ступенів ім. Григорія Томіна по вул. О.Кобилянської,32А с.Недобоївці Дністровського району Чернівецької області ДК 021: 2015 45453000-7Капітальний ремонт та реставрація

Дата: 10.01.2024 23:53

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі.

ДК 021: 2015 45453000-7Капітальний ремонт та реставрація , ДСТУ Б.Д.1.1.-1:2013

UA-2021-06-24-006563- 7ec141036fc2429abc7b1d13874c4df8

Процедура закупівлі: відкриті торги.

Вид предмета закупівлі: роботи

Здійснюється Замовником згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» за об’єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б.Д. 1.1.-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва».

Закупівля проводиться в рамкам можливої реалізації проекту, пов’язаного із проведенням реконструкції та капітального ремонту будівлі харчоблоку  Недобоївського ЗЗСО  I-III  ступенів ім. Григорія Томіна по вул. О.Кобилянської,32А с.Недобоївці Дністровського району Чернівецької області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 441 , якою внесені зміни до Порядку та умов надання субвенції з Державного бюджету Місцевим бюджетам на реалізацію програми у 2021 році «Спроможна школа для кращих результатів.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовані на підставі вимог ДСТУ та технічних характеристик відповідної роботи, розміщених у вільному доступі в мережі Інтернет.

Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі.

Розмір бюджетного призначення визначений сесією Недобоївської сільської ради та коштів субвенції з Державного бюджету Місцевим бюджетам на реалізацію програми у 2021 році «Спроможна школа для кращих результатів на підставі попередніх розрахунків дефектного акту та зведеного кошторису витрат.

Очікувана вартість предмета закупівлі складає 2 951 005,00грн, в тому числі кошти субвенції з державного бюджету 2 655 905,00 грн. та кошти місцевого бюджету 295 100,00 грн. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом порівняння ринкових цін, аналізу комерційних пропозицій підрядних організацій та інформації з веб-сайтів. Також при визначені очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі в електронній системі Prozorro.