Обґрунтування Портативні комп’ютери(ноутбуки), в тому числі для НУШ ( код ДК 021: 2015 30210000-4 Машини для обробки даних(апаратна частина) (ДК 021:2015 30213100-6 Портативні комп’ютери)

Дата: 10.01.2024 23:47

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі.

Портативні комп’ютери(ноутбуки),

в тому числі для НУШ ( код ДК 021: 2015 30210000-4

Машини для обробки даних(апаратна частина)

(ДК 021:2015 30213100-6 Портативні комп’ютери)

UA-2021-06-25-003627-b ● ce75fa2941f14732a04eabefb4384e07

Процедура закупівлі: відкриті торги.

Вид предмета закупівлі: товар.

Закупівля проводиться для оновлення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти Недобоївської сільської ради.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовані на підставі вимог ДСТУ та технічних характеристик відповідних товарів розміщених у вільному доступі в мережі Інтернет їх виробниками та постачальниками.

Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі.

Розмір бюджетного призначення визначений сесією Недобоївської сільської ради та коштів НУШ на підставі попередніх розрахунків закладів загальної середньої освіти Недобоївської сільської ради з урахуванням запланованих поточних завдань Замовника на 2021 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі складає 222 200,00 грн. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом порівняння ринкових цін, аналізу комерційних пропозицій постачальників та інформації з веб-сайтів виробників і постачальників меблів для дитячих садків. Також при визначені очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі в електронній системі Prozorro.