Обгрунтування «ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ»

Дата: 10.01.2024 22:48

Обгрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1266 від 16.12.2020 року.

«ЕЛЕКТРИЧНА  ЕНЕРГІЯ»

Замовник:

Недобоївська сільська рада Дністровського району Чернівецької області, код ЄДРПОУ 04416884, село Недобоївці,  вулиця Головна, 28-А.

Предмет:

«Електрична енергія» за ДК  021:2015 09310000-5 Електрична  енергія.

Замовник здійснює закупівлю робіт за предметом у відповідності до вимог діючого законодавства з питань публічних закупівель за посиланням

Вид : послуга; джерело фінансування: Місцевий бюджет, КЕКВ:  2273

Контактна особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками під час проведення процедури відкритих торгів  - Уповноважена особа з публічних закупівель Мазур Орися Григорівна, тел. +38(050)9211552,  e.mail  nedoboivtsi14@ukr.net

Технічні та якісні характеристик предмета закупівлі:

Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі:

-  Очікувана вартість закупівлі: суму 492184,00  грн. (Чотириста дев’яносто дві тисячі сто вісімдесят чотири гривні 00 копійок)  з ПДВ.

- Обсяг закупівлі  -   106997 тис. кВт/год.

- Термін поставки: щомісячно в період з квітня 2022 р по грудень 2022 р включно.

- Місце поставки: стростинські округи, пожежна частина, адмінприміщення та інші об’єкти, які підпорядковуються Недобоївській сільській раді Дністровського району Чернівецької області.

Строк поставки товару: цілодобово з 01.04.2022 р. до 31.12.2022 р. включно.

1. Особливі вимоги до предмету закупівлі.

Постачання електричної енергії споживачу регулюється чинним законодавством У країни:

• Кодексом систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310;

• Кодексом системи передачі, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 309;

• Законом України від 13.04.2017 № 2019-VIII«Про ринок електричної енергії»;

-Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 312.

1. Мета використання товару: для задоволення потреб у споживанні електричної енергії об’єктів балансової належності Замовника.

2. Місце поставки товару: на межі балансової належності між оператором системи розподілу та споживачем.

3. Послуги з передачі та розподілу електричної енергії:

До ціни пропозиції учасник зобов’язаний включити витрати на послуги з передачі електричної енергії за регульованим тарифом

Послуги з розподілу електричної енергії сплачуються Споживачем/Замовником самостійно безпосередньо оператору системи розподілу відповідно до договору про надання послуг з розподілу, укладеним між оператором системи розподілу та Споживачем/Замовником. До ціни пропозиції учасник не включає послуги з розподілу електричної енергії.

Приймання - передача електричної енергії, поставленої Постачальником та прийнятої Споживачем/Замовником у звітному місяці, оформлюється шляхом підписання уповноваженими особами Сторін щомісячних актів приймання-передачі.

1. Вимоги щодо якості електричної енергії.

Параметри якості електричної енергії в точках приєднання Споживача у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014. Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення (EN 50160:2010, IDT).

Оцінка відповідності показників якості електричної енергії проводиться на проміжку розрахункового періоду, рівного 24 годинам.