З Новим Роком!

Дата: 01.01.2024 15:31

Шановні жителі Недобоївської територіальноі  громади!
Прийміть  вітання з Новим 2024 роком!
Рік, що минув, був найскладнішим для нашої держави та громади зокрема. У 2022-2023 році, ми українці – показали , що сильні  духом, незламна нація, здатна захищати свою свободу та незалежність!
Дякуємо всім  за проявлені найкращі людські якості: патріотизм, мужність, сміливість, співпереживання й милосердя! Дякуємо волонтерам і всім небайдужим за активну благодійну діяльність, вагому і систематичну підтримку жителів громади та зокрема збройні сили Украіни.
З Божою допомогою, гуртуючись і підтримуючи одне одного, українці перемагають ворога і темряву. У ці хвилини наші захисники і захисниці боронять вогонь життя і любові, українські  домівки та сімї . Завдяки нашим відважним воїнам, Україна вистояла, Україна є й буде. Бо світло й радість нам дарують не святкові вогні, а тепло наших сердець, єднання та вдячність, які простягаються від наших домівок до фронтових окопів.
Дуже хотілося б, щоб усі негаразди, проблеми, гіркота втрат наших Героїв Захисників  та нездійснених сподівань тисяч українців залишилися у році, що минув , а у році прийдешньому аби здійснилося найзаповітніше – повернувся мир у наш рідний Український дім, а з ним – і добробут, благополуччя та злагода.
Хай 2024 рік здійснить найголовнішу мрію всіх українців - ПЕРЕМОГУ! Наповнить усмішками оселі, возз’єднає родини! Хай наші мужні воїни пригорнуть своіх рідних зі словами «Ми перемогли»!
Бажаємо всім міцного здоров'я, добра, радості, достатку і мирного неба!
З прийдешнім Новим роком всіх!