Дата: 29.12.2023 03:25

♻️ Нещодавно в рамках проєкту "Протидія торгівлі людьми та надання допомоги вразливим групам населення в Україні", відбулася онлайн зустріч з представниками Міжнародної Організації з Міграції (МОМ).

📈 Наша громада отримала грантову підтримку в розмірі $20 000 для реалізації проєкту, який спрямований на розвиток місцевого підприємництва.

🌱 Головною метою проєкту є створення місцевого фермерського ринку, спрямованого на заохочення підприємництва серед місцевого населення. Робоча група визначила ключові завдання, серед яких створення якісних умов для торгівлі та реалізації овочів та фруктів, вирощених на території громади.

🤝 Під час зустрічі відзначили необхідність внесення змін до грантової заявки, щоб краще врахувати потреби громади та забезпечити максимальну ефективність проєкту. Початок активної роботи над реалізацією проєкту вже розпочато.

Зустріч відбулась в рамках проєкту «Протидія торгівлі людьми та надання допомоги вразливим групам населення в Україні» що реалізується Представництвм МОМ в Україні, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс для територіальних громад.