#Не_Форум у Народному

Дата: 21.12.2023 00:34

#Не_Форум у Народному - це наче клубна зустріч однодумців та близьким духом людей. Адже найбільний ресурс та цінність - це люди.

🤝21 грудня зібрали зібрали колег, друзів, партнерів з якими співпрацював Український Народний Дім у Чернівцях у 2023 році. Людей, які допомагають, підтримують, допомогають, підсилють чи мотивують.

✅У межах заходу провели дві панельні дискусії, де спікерами були: заступник голови "Товариства Лева" Ігор Добко, голова Фонд «Буковина інноваційна» Юрій Халавка, юристка та консультантка із залучення Ольга Чепель, засновники Фонд Символи Андрій Гев'юк та Сергій Янушевич, засновник Лабораторія культури Андрій Тужиков та психологиня й співзасновниця "Skill hub public" Лілія Боярин.

Дякуємо кожному та кожній за цікаві дискусії, мотивуючи виступи та інсайти, якими ділились під час виступів.

📣Спеціально запрошений гість "Не_Форуму" - активний громадський діяч Польщі з часів "Солідарності" - Кшиштоф Становський.

- Після таких зустрічей, завжди багато ідей й натхнення розвиватись й робити щось нове, - поділилась враженнями одна із учасниць заходу Ірина.

🎄Наприкінці заходу всі учасники отримали солодкі подарунки з старої полкової каси, яку активісти Народного нещодавно відновили.

Реалізовано за сприяння IM Swedish Development Partner за підтримку в розбудові мережі партнерських зв’язків громадських активістів Буковини.

#IM_Swedish_Development