Місцеві підприємці отримали гранти на підтримку бізнесу від Global Communities

Дата: 28.12.2023 22:42

Місцеві підприємці отримали гранти на підтримку бізнесу від Global Communities

Global Communities в Україні реалізував пілотний проєкт для раннього відновлення та добробуту PEARL і надає гранти на підтримку бізнесу. Ініціатива має на меті надання допомоги бізнесу. Програма є пілотною і значну увагу приділятиме дослідженню на практиці задля кращого розуміння потреб та ефективності раннього відновлення / гуманітарної підтримки, засобів для існування та добробуту, щоб масштабувати нові програми в цьому секторі.

ФОП Коцур О.В, який займається виробництвом сухофруктів  у рамках Лоту №2 програми PEARL. Грант було використано для реалізації бізнес-проєкту "Автоматизація процесів сушильного виробництва".

Мета проєкту полягала у впровадженні автоматизованої лінії для оптимізації процесів обробки продукції. Ця лінія дозволила значно підвищити швидкість обробки, а також забезпечила більш точну та ефективну роботу.

У рамках цього проєкту було створено 1 робоче місце для технолога, який буде, контролювати якість та відповідність продукції встановленим стандартам.

Цей випадок є яскравим прикладом того, як гранти на підтримку бізнесу можуть допомогти місцевим підприємствам відновитися після війни та досягти нових висот.