20 грудня відбулася остання у 2023 році, сесія Недобоївської сільської  ради восьмого скликання.

Дата: 26.12.2023 17:28

Розпочалося сесійне засідання хвилиною мовчання, присутні вшанували пам'ять загиблих захисників України, які віддали  своє життя, відстоюючи її суверенітет та територіальну цілісність.
Під головуванням сільського голови депутатський корпус розглянув більше десяти питань порядку денного та прийняв відповідні рішення.
Головним питанням сесії було затвердження бюджету Недобоївської територіальної громади на 2024 рік, основний фінансовий документ, за яким житиме громада у наступному році.
Також депутати затвердили  цільові програми, план роботи Недобоївської сільськоі ради на 2024 рік, розглянули низку земельних питань та господарського спрямування.