Рішення про внесення змін

СТРАТЕГІЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ
НЕДОБОЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ
ГРОМАДИ НА 2021 – 2027 РОКИ

Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про стимулювання розвитку регіонів”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій” від 06 жовтня 2020 року № 3651-д, постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, враховуючи протокол №2 від 06.02.2023 засідання робочої групи з моніторингу  стратегії розвитку Недобоївської територіальної громади на період 2021-2027р. сільська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Стратегії сталого розвитку Недобоївської громади на період 2021-2027 роки та затвердити її в новій редакції (Додаток 1).
  2. Доповнити завдання в Стратегію сталого розвитку Недобоївської територіальної  громади на 2021 – 2027 роки згідно з протокол №2 від 06.02023 засідання робочої групи з моніторингу  стратегії розвитку Недобоївської територіальної громади на період 2021-2027р.
  3. Прийняте рішення оприлюднити згідно чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови Миколу ПАУРА, та начальника відділу економічного розвитку та інвестиційного менеджменту Дмитра ЩЕРБАТОГО.

Сільський голова                                                                    Юрій ЮЗВА