Протокол №5

Дата: 26.12.2023 11:35

Протокол №5

Засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Недобоївської сільської ради

с. Недобоївці, вул. Головна 28А

21 грудня 2023 року
Початок засідання: 15:30
Закінчення засідання: 16:30

Присутні та запрошені: 14 осіб

• Микола Паур - голова Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

• Сніжана Тодосійчук - заступник голови Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

• Марина Радченко - секретар Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

• Вікторія Кравець, Віта Татьянко, Ольга Тройно, Надточій Наталія, Опанасенко Олена, Грейнер Інна - внутрішньо переміщені особи

• Андрій Баратинський, Галина Бондарюк - старости сіл.

• Малько Неля - керівниця проекту “Формування сталої мережі рад ВПО шляхом їх підтримки, координації діяльності та розбудови мережі лідерів в Чернівецькій області”

• Аліна Лебедева - фахівчиня із мобілізації громад Програми ООН із відновлення та розбудови миру

• Станіслав Трішмак - поліцейський офіцер громади.

Відсутні: 6 осіб

Порядок денний:

1. Обговорення щодо зміни секретаря.

2. Обговорення щодо затвердження стратегічного плану роботи ради на 2024 - 2025 роки.

3. Обговорення  планів на 2024 рік.

Обговорення питань:

1. Обговорення щодо зміни секретаря

Слухали:

Сніжана Тодосійчук відкрила засідання і ознайомила присутніх з порядком денним.

Виступали:

Марина Радченко яка повідомила що не має можливості виконувати обов’язки секретаря ради.

Татьянко Віта, яка виявила бажання бути секретарем ради, так як вона має навички ведення протоколів.

Вирішили:

Секретарем ради призначити Татьянко Віту.

1. Обговорення щодо затвердження стратегічного плану роботи ради на 2024 - 2025 роки.

Слухали:

Татьянко Віту яка розповідала про стратегічну сесію на якій були присутні члени ради які разом з допомогою тренерки змогли придумати основні цілі та напрямки роботи Координаційної ради з питань ВПО на 2024 - 2025 рік, результатом чого стало організація та доопрацювання нею цього стратегічного плану.

Виступали:

• Микола Паур

• Сніжана Тодосійчук

• Грейнер Інна

- Ці особи запропонували деякі правки в стратегічний план, які були внесені під час засідання.

Вирішили:

Учасники засідання вирішили затвердити стратегічний план роботи для Координаційної ради з питань ВПО на 2024 - 2025 роки.

1. Обговорення щодо планів на 2024 рік.

Слухали:

Малько Нелю яка розповіла що вже почалась закупівля техніки для  роботи Ради  та презентувала 3 спікерфони, які було вже закуплено в рамках грантової підтримки.

Аліну Лебедеву, яка розповіла про можливості та правила подання грантових заявок та міні-ініціатив від ПРООН.

Виступав:

Станіслав Трішмак, який запропонував ідею для грантової заявки  по встановленню манекенів на пішохідних переходах, та освітлення переходів біля закладів освіти.

Всі присутні підтримали цю ідею, але вирішили що її потрібно доопрацювати.

Вирішили:

Учасники засідання вирішили що цю ідею слід розглянути детальніше, зібрати всі данні, та вона буде винесена на розглад після доопрацювання.

Секретар:                                       _________________                 Татьянко В. С.

Голова:                                           _________________                 Паур М. В.