🇺🇦Відкриття меморіальної дошки Андрію Божеку

Дата: 24.11.2023 19:03

✅ Сьогодні, 24 листопада, у селі Зарожани відбулося відкриття меморіальної дошки полеглому захиснику України, Андрію Вікторовичу Божеку. Герой, який віддав своє життя за суверенітет та територіальну цілісність України, загинув 16 липня 2022 року під Покровськом на Донеччині.

💔 Участь у цьому важливому заході взяли рідні, друзі, знайомі, педагоги, школярі, та представники влади. Меморіальна дошка з зображенням воїна тепер прикрашає фасад Зарожанського ліцею, де Андрій навчався.

▶️ Присутні вшанували пам'ять Героя, поклавши квіти біля меморіальної дошки. Заступник сільського голови, староста та військові побратими зазначили величезний внесок Божека у захист України.

💬 "Пам'ять про Андрія Божека та всіх наших загиблих героїв житиме вічно. Меморіальна дошка нагадуватиме нам ціну нашої свободи, волі та мирного життя", - зазначила староста Зарожан, Світлана Заплітна.

🕯 Вічна слава і пам'ять Герою!