🚓 У Хотині 16 поліцейських офіцерів громад району отримали ключі від новеньких авто!

Дата: 24.11.2023 19:01

👇Урочисте вручення відбулося біля Хотинської фортеці – місці сили та козацького духу. Захід розпочали зі складання шани усім полеглим захисникам та слів подяки всім, хто захищає Україну на полі бою – військовим ЗСУ, та береже спокій і дбає про безпеку в містах і селах – поліцейським.

«Я тут, щоб оберігати» – такий девіз поліцейських офіцерів громад. Вони є правоохоронцями, які найближче до людей, бо живуть і працюють безпосередньо у громадах, щоденно дбаючи про правопорядок і безпеку земляків.

👍 Ключі від нових службових автомобілів і помпові рушниці отримали 16 новоспечених шерифів,👮👮‍♀️ які нещодавно пройшли навчання. Таким чином у нашому краї завершена реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Тепер у 10 -ти громадах Дністровського району працюють 32 офіцери, які покликані дбати про безпеку 160 тисяч населення.