ШКОЛА ЕФЕКТИВНИХ КОМУНІКАЦІЙ

Дата: 02.11.2023 01:20

📅 Захід "Школа ефективних комунікацій" для партнерських громадських організацій програми CLEAR відбувся 31 жовтня - 01 листопада у місті Львові.

Перший день тренінгу, був проведений під керівництвом Отара Довженка, відомого експерта у галузі медіа та комунікацій.

🌆 Учасники знайомилися, а потім глибоко занурювалися в тему ефективних комунікацій для громадських організацій. Тренер розглядав стратегію, меседжі, аналіз аудиторії та вибір каналів комунікації. Перший день завершився вечерею, де учасники мали можливість обмінюватися досвідом.

Другий день, був присвячений відеокомунікаціям та відеопродукції під керівництвом Владислава Крилевського, досвідченого виробника відео для соцмереж.

☕️ День завершився переглядом якісних прикладів та підбиттям підсумків під час неформального спілкування під чашкою кави.

📈🤝 Цей тренінг надав учасникам можливість розширити свої знання та навички у галузі комунікацій, щоб більше сприяти розвитку своїх громадських організацій та покращити їхню співпрацю з громадськістю.