20 - 22 жовтня у Всеукраїнському Молодіжному центрі відбувся тренінг "Фандрейзинг у молодіжному центрі та просторі".

Дата: 23.10.2023 21:24

💡 Протягом трьох днів учасники зі всієї країни навчалися, як залучати ресурси для розвитку діяльності простору та проєктів. Вони дізналися, як перетворити ідеї в конкретні грантові заявки та де шукати донорську підтримку.

💸 Головна ідея фандрейзингу - знаходити тих, хто готовий допомогти. Це можуть бути як звичайні люди, так і компанії, які готові виділити кошти для справи, яка їм подобається. Також важливо розуміти, що допомога може бути не тільки грошовою, а й у формі ресурсів або публічної підтримки.

🤝Учасники активно ділилися своїм досвідом фандрейзингу з іншими, розширюючи коло знань та навичок.

🎈 У листопаді планується ще один спеціалізований тренінг - слідкуйте за оновленнями.

📌 Програма «Менеджмент молодіжних центрів та просторів» впроваджується Міністерством молоді та спорту України та Всеукраїнським молодіжним центром у партнерстві з громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом UNICEF Ukraine за підтримки European Union in Ukraine та Німецького банку розвитку KfW та Посольства Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew. 🤝🌍🇺🇦