Обгрунтування "Електрична енергія"

Дата: 19.09.2023 16:40

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1266 від 16.12.2020 року.

«ЕЛЕКТРИЧНА  ЕНЕРГІЯ»

Замовник:

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської сільської ради Дністровського району Чернівецької області, ЄДРПОУ 41083319, вулиця Головна, 28А, село Недобоївці, Дністровський район, Чернівецька область.

Електрична енергія; 09310000-5 – Електрична енергія

за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Замовник здійснює закупівлю товару за предметом у відповідності до вимог діючого законодавства з питань публічних закупівель.

Контактна особа:

Контактна особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками під час проведення конкурентної процедури відкритих торгів – фахівець з публічних закупівель Гуменюк Олеся Миколаївна, тел. +38(099)7972306, e-mail. gumenyuk2016@ukr.net

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-19-012712- da5cd390f0ee46f982a04f4709e341c8

Очікувана вартість закупівлі:   578 550,00 грн. з ПДВ.

Кількість:  87000 кВт/год.

Місце поставки: об’єкти балансової належності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської сільської ради Дністровського району Чернівецької області.

Строк поставки товару: до 31.12.2023 р. включно.

Мета використання товару: для задоволення потреб у споживанні електричної енергії об’єктів замовника (споживача).

Вимоги щодо якості електричної енергії.

Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення». Постачальник зобов’язується дотримуватись якості надання послуг електропостачальника та згідно вимог постанови НКРЕКП від 12.06.2018 № 375 «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання». У тому числі постачальник зобов'язується забезпечити комерційну якість послуг, які надаються споживачу за договором про постачання електричної енергії споживачу, що передбачає вчасне та повне інформування споживача про умови постачання електричної енергії, ціни на електричну енергію та вартість послуг, що надаються, надання роз’яснень положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини Сторін, ведення точних та прозорих розрахунків із Споживачем, а також можливість вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання.

Особливі вимоги до предмета закупівлі.

Постачання електричної енергії замовнику (споживачу) повинні відповідати нормам чинного законодавства України:

• Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII;
  • Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310;
  • Кодексу системи передачі, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 309;
  • Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 312;
  • інших нормативно-правових актів, прийнятих на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII.

Послуги з передачі та розподілу електричної енергії:

До ціни пропозиції учасник зобов’язаний включити витрати на послуги з передачі електричної енергії за регульованим тарифом.

Послуги з розподілу електричної енергії сплачуються Споживачем/Замовником самостійно безпосередньо оператору системи розподілу відповідно до договору про надання послуг з розподілу, укладеного між оператором системи розподілу та Споживачем/Замовником. До ціни пропозиції учасник не включає послуги з розподілу електричної енергії