📢 Відбувся Тренінг "Створення, сталий розвиток та партнерства для адміністраторів медіапросторів у громадах-партнерах" 📸

Дата: 31.08.2023 20:31

📍 Місце: Київ, Український дім, прес-центр Українського кризового медіа центру. 🗓 Дата: 29-30 серпня Дводенний захід, організований програмою USAID DOBRE, об'єднав фахівців медіапросторів з територіальних громад.

📰 🔍 Першого дня учасники ознайомились з практичними навичками роботи прес-центру, вивчили технічні аспекти забезпечення трансляції в соцмережах та дізналися як створювати і розвивати успішний Youtube канал.

💻 Другий день розпочався з обговорення взаємодії громади з медіа, де було подано практичні поради щодо співпраці та розробки медіа-карт. Після цього учасники вдосконалювали навички написання прес-релізів та відвідали медіа групу Starlight Media.

📸 День завершився практичною сесією фотографування та підбиттям підсумків заходу. Дякуємо всім учасникам та організаторам за цікавий та продуктивний захід! 🙌📢