Сьогодні відбувся об'їзд навчальних закладів та дитячих садочків Недобоївської територіальної громади, щодо підготовки до нового навчального року.

Дата: 24.08.2023 02:21

Під час об'їзду обстежено навчальні класи, харчоблоки, їдальні, спортивні і актові зали, обговорено питання щодо підготовки освітніх закладів до початку нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років. Особлива увага була приділена створенню безпечного, доступного освітнього середовища, класів безпеки, підготовки укриттів та можливості їх використання під час освітнього процесу, стану заготівлі продуктів харчування, з метою забезпечення стійкого функціонування об’єктів освіти в умовах воєнного стану.

Об’їзд здійснювався за формулою: «Усі – до всіх», з тим, щоб всі змогли оцінити наскільки кожен заклад готовий до початку нового навчального року.

За результатами обстежень заклади освіти та дитячі установи в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, мають матеріально-технічне забезпечення та цілком готові до початку нового навчального року.