єОЗДОРОВЛЕННЯ «ГРОШІ ХОДЯТЬ ЗА ДИТИНОЮ». ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

Дата: 18.08.2023 11:38

єОЗДОРОВЛЕННЯ «ГРОШІ ХОДЯТЬ ЗА ДИТИНОЮ». ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

Триває дія експериментального проєкту для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, - Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною».

Оздоровлення і відпочинок дітей, здійснюється в дитячих оздоровчих таборах/закладах, які розташовані в карпатському регіоні🌲🌳

ЩО ЗМІНИЛОСЯ❓

☝️ Урядом прийнято рішення щодо розширення застосування принципу «гроші ходять за дитиною».

Віднині батьки в усіх регіонах України🇺🇦 можуть отримувати кошти на дитячий відпочинок напряму від держави.

🔹 Дотепер, послугою могли скористатися лише батьки/законні представники дитини, місце проживання якої задекларовано/зареєстровано на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ КОШТИ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ❓

Один з батьків (особа, яка його/її замінює) дитини, віком від 7 до 18 років, що виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій, як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина із багатодітної сім’ї🧑‍🤝‍🧑

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ❓

🟪 Якщо ваша родина підпадає під критерії, ви отримаєте сповіщення через застосунок «ДІЯ» або вас повідомлять органи соціального захисту.

🟪 Батькам (або особам, що їх замінюють та мають офіційне підтвердження) необхідно звернутись до ПриватБанку і отримати картку із спеціальним режимом використання, на яку будуть зараховані кошти у розмірі п’яти прожиткових мінімумів (14,165 тис. грн).

🟪 Очікувати зарахування коштів на рахунок.

🟪 Після отримання коштів перейти на сайт https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/search у розділ «Пошук закладу».

🟪 Необхідно поставити галочку біля «е-Оздоровлення (для власників спеціальних банківських рахунків)» та натиснути кнопку «Шукати».

🟪 Оберіть заклад з переліку, ознайомтесь з наведеною інформацією про заклад і натисніть «Подати заявку».

🟪 Вказавши свої персональні дані натисніть кнопку «Перевірити в переліку».

🟪 Вкажіть дані про дитину, яку бажаєте оздоровити в обраному закладі та заповніть заявку.

🟪 Перевіривши вказані дані натисніть «Подати заявку».

🟪 Прибути в заклад в визначену дату.

🟪 Оплатити путівку карткою отриманою в ПриватБанк.

☝️ Важливо, якщо ви не отримали зворотній зв’язок ☎️від закладу протягом декількох днів - зверніться до нього за вказаними контактами на сторінці закладу.

#Нацсоцслужба