ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1266 від 16.12.2020 року: Природний газ з жовтня по грудень 2023

Дата: 17.08.2023 16:09

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1266 від 16.12.2020 року.

Замовник:

Недобоївська сільська рада Дністровського району Чернівецької області, код ЄДРПОУ 04416884, село Недобоївці вулиця Головна,28А.

Предмет:

Природний газ за ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо,

ДК 021:2015  09123000-7 Природний газ (опис окремої частини).

Замовник здійснює закупівлю природного газу як товарної продукції у відповідності до Закону України «Про ринок природного газу» за посиланням :

Вид : товар;

Джерело фінансування: місцевий бюджет

КЕКВ: 2274, 2282

Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики природного газу повинні відповідати нормам діючого на території України законодавства, державним, міжнародним стандартам та вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля.

Якість та інші фізико-хімічні характеристики природного газу, який передається, повинні відповідати вимогам ДСТУ 5542-87 «Гази горючі природні для промислового і комунально-побутового призначення. Технічні умови», положенням Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільних систем.

Параметри природного газу, який Постачальник зобов’язується поставити Споживачу, повинні відповідати параметрам основного потоку в газотранспортній системі України. За розрахункову одиницю поданого природного газу приймається один кубічний метр природного газу, приведений до стандартних умов (Т=20 град. С, Р=101,325 КПа/760 мм. рт. ст. та вологості рівній нулю).

Передача газу відбувається на межах балансової належності об'єктів Замовника і Оператора ГРМ відповідно до актів розмежування ділянок обслуговування (пункти призначення відповідно до умов Тендерної документації).

Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі.

Розмір бюджетного призначення визначений сесією  сільської ради на підставі попередніх розрахунків з урахуванням запланованих поточних завдань Замовника на жовтень-грудень 2023 року. Очікувана вартість предмета закупівлі складає  190369,74 грн. з ПДВ.  Кількість:  11.5 тис. кубічних метрів. При визначенні нами очікуваної вартості природного газу, було враховоно Постанову КМУ № 812 від 19.07.2022 р. (зі змінами) "Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам" (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/812-2022-%D0%BF#n7). Відповідно до якої ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” має забезпечувати постачання природного газу споживачам, що є бюджетними установами до 31 серпня 2023р. за ціною 16 553,89 грн. за 1000 куб.м. (https://www.naftogaztrading.com.ua/news/cina-gazu.).

Відносини між газопостачальними, газорозподільними, газотранспортними підприємствами та споживачами природного газу (крім населення) регулюються наступними документами:

1)      Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (далі — Особливості);

2)      Закон України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 № 329 - VIII;

3)      Правила постачання природного газу, затвердженими Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496;

4)      Кодекс газорозподільних систем, затверджений Постановою НКРЕКП від 30.09.15 № 2494;

5)      Кодекс газотранспортної системи, затверджений Постановою НКРЕКП від 30.09.15 № 2493 та іншими документами з означеного питання.

Строк поставки Товару:

З 15 жовтня 2023 року по 31 грудня 2023 року

Місце поставки: за адресами місцезнаходження об'єктів Замовника, які включено до Договору розподілу з Оператором ГРС .

Учасник включає в ціну за одиницю природного газу тариф на послуги транспортування природного газу для точок входу та точок виходу.

У випадку зміни тарифів на послуги транспортування відповідними компетентними органами, така зміна є обов‘язковою для відповідної зміни ціни Газу та його вартості.