Відбулася робоча зустріч з представниками управління головної інспекції ГУНП в Чернівецькій області

Дата: 28.07.2023 22:38

27 липня в Недобоївській ТГ відбулася робоча зустріч з представниками управління головної інспекції ГУНП в Чернівецькій області, з представниками відділенні поліції № 2 м.Хотин, офіцера Недобоівськоі ТГ , представників органу місцевого самоврядування та небайдужих жителів громади, де активно обговорювалися проблемні питання та перспективи подальших дій , покращення якості надання поліцейських послуг.

Виступаючі представили чіткі напрямки роботи , що в подальшому нададуть можливість на розробку конструктивних заходів для їх вдосконалення та вирішення, що в результаті покращить роботу поліцейського в цілому, дозволить краще розуміти ситуацію в громаді та приймати обґрунтовані рішення.

Поряд із цим, завдяки спільним зусиллям представників Управління головної інспекції ГУНП в Чернівецькій області, нашої територіальної громади та ГО «Справа Кольпінга в Україні», надано допомогу сімям, які перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема засобами особистої гігієни, одягу та продуктами харчування.

Дякуємо всім, за участь ,допомогу та плідну співпрацю.

У єдності – наша сила. Де єдність – там перемога!