28 червня – День Конституції України!

Дата: 28.06.2023 11:19

28 червня – День Конституції України!

Це подія національного єднання й загальної відповідальності за сьогодення і майбутнє нашої Батьківщини! Цьогоріч цей день зовсім не радісний, з відчуттям болю і смутку, але натомість дуже важливий. Нашу Конституцію і волю нікому в нас не відібрати.

28 червня в Недобоївській сільській публічній бібліотеці відбувся пізнавальний інформаційний захід. Присутні на заході, зокрема, це представники Недобоївської сільської ради, Молодіжної Ради, Координаційної Ради з питань ВПО, бібліотекарі поринули у пізнавальний світ, згадали історію виникнення та розвитку Конституції України.

Цей захід підкреслює важливість Конституції як основного закону країни, який гарантує права та свободи громадян, забезпечує демократію та розвиток суспільства.