Крок за кроком працюємо над розробкою молодіжного проєкту, який отримає фінансування від Програми USAID DOBRE

Дата: 16.05.2023 23:18

Нагадаємо, що за результатами Молодіжних діалогів участі молоддю були розроблені пропозиції 10-ти ідей молодіжних проєктів.

Наступний етап - проведено онлайн-опитування молоді щодо пріоритетних ідей, серед яких було визначено ТРИ пріоритетні:
▪️Кінотеатр під відкритим небом, кількість голосів 35 та 37.8%
▪️Молодіжний простір, кількість голосів 46 та 49.68%
▪️Громадський простір, кількість 32 голосів та 34.56%

Участь в опитуванні взяли: 108 представників/ць молоді громади
(мали можливість віддати свій голос за 3 проєкти)

Сьогодні відбулось - онлайн-обговорення ідей за участю молодіжного активу, Молодіжної ради, представників громадських молодіжних організацій, органів місцевого самоврядування, партнерів з консультантами з "Український народний дім у Чернівцях" та Програми USAID DOBRE, де було проаналізовано ТРИ ідеї на предмет реалістичності втілення, доопрацьовано програмне наповнення ідей та визначено робочу групу, яка готуватиме ТРИ проєктні ідеї до подання Програмі DOBRE.

Програма DOBRE лишає за собою фінальне погодження проєктної ідеї для подальшої підготовки проєктної заявки, яка відповідатиме умовам та пріоритетам грантової програми.

Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Супровід в розробці ідей молодіжного проєкту надає «Український Народний Дім у Чернівцях» в рамках проєкту «DOBRE. Голос громад - Західна Україна) Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
#DOBRE