❤️ "Материнство без меж": незабутнє свято в Зарожанській "Світлиці" відзначило сильних матусь

Дата: 15.05.2023 14:51

❕За ініціативою Турецької Євдокії Михайлівни, Недобоївської публічної бібліотеки та Зарожанської сільської ради, відбулося незабутнє свято "Материнство без меж" у Зарожанській "Світлиці".

❗️Це свято було приурочене до вшанування неймовірно сильних матерів, для яких материнство - непересічне випробування, але вони залишаються надзвичайно щасливими.

🇺🇦 За словами організаторів, немає вищої любові, ніж материнська, і вона здатна розцвітати світ навколо. Усім матусям було висловлено подяку за їхню ніжність, турботу та жертовність, і бажаннями добра, здоров'я і миру було побажано на майбутнє.

Джерело: Недобоївська сільська публічна бібліотека