Проєкт "Підтримка інтеграції молоді з числа ВПО"

Дата: 08.05.2023 15:36

Український Народний Дім в Чернівцях, в рамках проєкту «Підтримка інтеграції молоді з числа внутрішньо переміщених осіб» із молоддю Недобоївської територіальної громади, успішно провів ряд заходів на згуртування молоді.

Протягом кількох днів молодь мала можливість взяти участь в різноманітних заходах, таких як:

Всі заходи сприяли активізації молоді та підвищенню їхнього інтересу до різних аспектів життя. Організатори проєкту вірять, що такі заходи допомагають молоді відчути себе частинкою громади та зрозуміти важливість активної участі в житті суспільства.

Проєкт «Підтримка інтеграції молоді з числа внутрішньо переміщених осіб» є частиною програми «Мріємо та діємо», яка створена з метою розвитку та підтримки громадських ініціатив у різних регіонах України. Організатори планують продовжувати роботу з молоддю та проводити подібні заходи в майбутньому.