ОЦІНКА ПОТРЕБ З УДОСКОНАЛЕННЯ ПОСЛУГ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
🤗19 квітня у Центрі економічного розвитку відбулися громадські консультації із активними мешканцями Недобоївської громади для оцінки потреб з удосконалення послуг в умовах воєнного стану.
🙌🏻Під час консультації учасники мали змогу обговорити потреби та проблеми, а також зміни в житті громади за останній рік, а також озвучити які на їхню думку послуги потребують покращення, а що працює, навпаки добре.
☝🏻Це був один з фінальних етапів процесу визначення та оцінки потреб громади, до кінця квітня Програма ДОБРЕ запропонує загальний звіт по всім етапам роботи і топ-5 послуг, які на думку жителів потребують першочергового покращення.
🫂Зустріч відбулася у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Недобоївська громада є партнером Програми у Чернівецькій області.