🚐 Відбулась чергова поїздка до Захисників ...

Дата: 17.04.2023 10:58

❗️Костянтинівка, Слов’янськ, Краматорськ, Ізюм, Харків та наша особиста подяка бійцям за їхню мужність та можливість зустріти Великдень на рідній українській землі.

🧺 В зону бойових дій захисникам передали продукти харчування «Великодні кошики» та необхідні речі для потреб наших воїнів.

🚗Також було доставлено та передано в одну із військових частин, де служить наш захисник  автомобіль.

🇺🇦 "Ми хочемо, щоб мрії і побажання, які діти написали на крашанках і листівках, справді збулися. Чекаємо воїнів з перемогою і бажаємо їм швидкого повернення додому",промовив Юрій Юзва.

🤍 "Разом з великодніми гостинцями  ми відправили їм нашу віру в їх силу та мужність, нашу любов та шану до кожного захисника, наші найкращі побажання злагоди, миру, міцної віри та терпіння, швидкого повернення додому з перемогою", - кажуть волонтери Олександр Бурлака, Тимофій Довбня, Микола Дудка.

🇺🇦 "Дякуємо, що ви з нами. Ваша допомога безмежна, вона немає ні відстані, ні кордонів", - подяка від військових.