ВІД ІДЕЇ ДО ВТІЛЕННЯ: МОЛОДІЖНИЙ ПРОЄКТ 2023

Дата: 09.04.2023 01:04

👥Сьогодні відбулось засідання молодіжної ради.

📑 Рада прийняла нових членів в свої ряди, що розширило склад і дозволить більш ефективно працювати над новими проєктами та ідеями.

💻 Крім того, молодіжна рада призначила нового SMM менеджера з комунікацій, який буде займатися розвитком та підтримкою соціальних мереж ради.

🤝Нарешті, на засіданні молодь провела обговорення майбутнього заходу згуртування, що допоможе підтримати спільні інтереси та підвищити духовний клімат у громаді. Молодь готова до нових викликів та з нетерпінням чекає на наступне засідання молодіжної ради.

📚Також на засіданні молодь в рамках роботи над молодіжним компонентом програми "Добре" вже напрацювала 10 цікавих ідей проєктів, які допоможуть зробити громаду кращим місцем для молоді. Зараз команда проводить опитування, щоб визначити топ-3 найприорітетніших проєктів для реалізації.

Додатково молодь обговорила потребу в проведення для молодіжної ради навчання з проєктного менеджменту, так як вони новостворені і не мають достатнього досвіду або знань у написанні проєктних заявок, які б задовольняли вимоги грантових організацій. Відсутність необхідних навичок у підготовці заявок часто призводить до відхилення їхніх проектів і втрати можливостей для молоді отримати додаткові ресурси та здобути підтримку для своїх ініціатив.

Взяти участь в опитування можна за посиланням